اعضای کارگروه تات تا پایان مردادماه نسبت به معرفی ارزیاب های شرکت خود اقدام کنند

نمایتده جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در نهمین کارگروه تات گفت: یکی از مهم ترین موضوعات این کارگروه، انتخاب و معرفی ارزیاب از شرکت های مختلف منطقه است، که باید در اسرع وقت نسبت به انجام آن اقدام شود و بیش از این تعلل نکنند.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پروشیمی غدیر، مهندس مهاجری در بخش پایانی نهمین جلسه کارگروه تات در پتروشیمی غدیر به جمع بندی مطلب پرداخت و اظهار کرد: یکی از مهم ترین موضوعات این کارگروه، انتخاب و معرفی ارزیاب از شرکت های مختلف منطقه است، که باید در اسرع وقت نسبت به انجام آن اقدام شود. افرادی تأثیرگذار که بتوانند با عملکرد خود به خوبی از برند صنعت حفاظت کنند.

وی افزود: ضرورت دارد  تمامی شرکت های عضو کارگروه تات تا پایان مردادماه نسبت به انجام این موضوع مبادرت کنند که بتوان در جلسه هفته آینده شورای سیاست گذازی تصمیم گیری مناسبی در این خصوص داشت و با تقسیم بندی وظایف اقدامات لازم انجام شود.

 نمایتده جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در کارگروه تات در ادامه با بیان اهمیت شناسایی نیازهای کارگروه خاطرنشان کرد: برای دستیابی به نتایج مطلوب و برنامه ریزی مناسب در منطقه باید  نیازهای کارگروه را شناسایی کرد تا بتوان برای مشخص شدن سرفصل اقدامات، اهداف را در شورای سیاست گذاری تعیین کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به لزوم جمع آوری بانک اطلاعاتی کارگروه تات تأکید کرد و گفت: جمع آوری بانک اطلاعاتی کارگروه یکی از مهم ترین اقدامات است که متآسفانه تا به حال مغفول مانده است، از این رو ضرورت دارد در اسرع نسبت به این موضوع اقدام شود. چرا که با در پیش داشتن هشتمین جلسه تعالی صنعت پتروشیمی و همچنین بهبود سلامتی وزارت نفت این موضوع برای تأثیرگذاری بیشتر از اهمیت بالایی برخوردار است.

گفتنی است در پایان جلسه مقرر شد دهمین جلسه کارگروه تات در شهریورماه به میزبانی پتروشمی لاله برگزار شود.

 
دسته‌بندی Uncategorized

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =