شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مشارکت سرمایه گذاران خارجی حمایت می‎کند

 

 • مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: از سرمایه گذاران خارجی برای ورود و مشارکت در ساخت و تکمیل طرح‎های توسعه ای حمایت کنیم.
 • به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشمی غدیر به نقل از شانا، فرناز علوی گفت: صنعت پتروشیمی ایران با شتاب درحال توسعه است و در این مسیر افزون بر سرمایه گذاران داخلی، حضور سرمایه گذاران خارجی نیز می تواند روند توسعه این صنعت را شتاب بخشد.

  عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: این شرکت اهداف بنیادی مانند برنامه ریزی کلان، سیاست گذاری، تنظیم‎گری، زمینه‌سازی و پشتیبانی توسعه پایدار صنعت برای ارتقای کیفیت زندگی مردم را پیگیری می کند و برای خلق ارزش افزوده بیشتر نیازمند افزایش ظرفیت تولید در صنعت پتروشیمی هستیم.

  وی با اشاره به اهداف طرح‎های جدید تا افق ١٤٠٤ افزود: بر اساس چشم انداز، باید از خام فروشی پرهیز، زنجیره ارزش تکمیل و ارزش افزوده بیشتر شود.همچنین در طرح های جدید اهدافی چون تبدیل گاز طبیعی به الفین‎ها، تبدیل پروپان، پروپیلن و مشتقات، استفاده از مایعات گازی، اتان، بوتان و … برای تولید الفین‎ها و تامین خوراک برای واحدهای جدید، در نظر گرفته شده است.

  به گزارش شرکت ملی صنایع پتروشیمی، علوی با تاکید بر این که صنعت پتروشیمی با اجرا و تحقق جهش دوم توسعه خود، موتور محرک فرآیند توسعه صنعتی و اقتصادی کشور است، گفت: برنامه ریزی‎های شرکت ملی صنایع پتروشیمی پس از برجام، همکاری و تعامل با شرکت‎های معتبر این صنعت برای اجرای پروژه‎های آینده است و با استفاده از روزآمدترین دانش‎های فنی و بالاترین کیفیت می توان مسیر رشد این صنعت را هموارتر کرد.

  وی تصریح کرد: جلوگیری از خام فروشی و تکمیل زنجیره‌های ارزش صنعت از بنیادی ترین برنامه‎های شرکت در آینده است و صیانت از محیط زیست و منابع ملی با حفظ مسئولیت اجتماعی و اخلاق حرفه ای با رعایت حقوق ذینفعان و خلق ارزش با تعهد به توسعه پایدار و متوازن همواره مورد توجه قرار دارد.

2 دیدگاه

 • سئو ارزان / فروردین ۸, ۱۳۹۶ در تاریخ ۵:۳۷ ب.ظ

  باسلام ممنون به خاطر وبسایت فوق العادتون

  پاسخ دادن
 • زیرنویس فارسی / فروردین ۱۳, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲:۴۴ ب.ظ

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب
  و مفیده.به کارتون ادامه بدین

  پاسخ دادن