مهندس پیوندی:حرکت رو به جلوی پتروشیمی غدیر باید نشان داده شود/ برای آینده‌ی تاپیکو برنامه داریم

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی غدیر به نقل از روابط عمومی تاپیکو، مهندس پیوندی با بیان اینکه در حوزه زیرساختی ما مشکلات جدی و فراوانی در تاپیکو داشتیم گفت: به عنوان یک فرد توسعه نگر و با یک تفکر توسعه‌ای برنامه توسعه و تحول تاپیکو سه مطلب و پیش‌نیاز اصلی لازم داشت که بلافاصله بعد از پذیرش مسئولیت این هلدینگ، برای تامین آنها اقدام کردیم.

وی افزود: یکی از مهمترین موارد، اصلاح ساختار سازمانی بود که با اهداف یک هلدینگ پیشرو همخوانی نداشت. در چارت جدید ساختار سازمانی بر اساس اهداف و برنامه‌های پیش روی تاپیکو طراحی شده است.

مدیرعامل تاپیکو گفت: نکته دوم تجریه اراک برای تربیت نخبگان دانشگاهی بود. در صورتی که ثبات مدیریت باشد از فرصت پروژه ها استفاده خواهیم کرد تا مدیران آینده تاپیکو را با آموزش‌های صحیح و اصولی تربیت کنیم و آموزش بدهیم. چون تنها فضایی که می‌تواند به تربیت عملی نخبگان بیانجامد همین فرصت پروژه‌هاست.

پیوندی ادامه داد: موضوع سوم ساختمان اداری تاپیکو بود که می‌بایست برای این برنامه‌ها دارای زیرساختهای لازم باشد. که با لطف خدا نهایی شد و به زودی تجهیز خواهد شد.

مهندس پیوندی گفت: چیزی که در برنامه خواهیم داشت این است که ارتباط با مدیران شرکتها در ساختمان جدید بطور مستمر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه آموزشی ۳۵ تا ۴۰ نفر از نخبگان جوان دانشگاهی به زودی تکمیل شده و اجرایی خواهد شد. اگر ثبات مدیریت وجود داشته باشد، تا دو سال آینده برای تاپیکو نیروسازی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و‌ گاز و‌پتروشی تامین گفت: تاپیکو بهترین هلدینگ موجود کشور است اما کسی این را نمی داند. دلیلش این است که اولا ما دسترسی به سبد بزرگی از محصولات داریم که در باقی هلدینگها وجود ندارد‌. هلدینگ خلیج فارس ۲۲۰ هزار تن خوراک مایع دارد که ما نداریم و این حسن بزرگی است.
ما در تمام پتروشیمی های کشور حضور داریم. در مارون، هلدینگ خلیج فارس، برزویه، جم، اراک، خارک، مروارید، مرجان و حتی در خط لوله غرب هم حضور داریم و این ظرفیت بسیار بزرگی برای تاپیکو ایجاد کرده است.

وی افزود: بزرگترین سهم قیر و روغن پایه کشور در اختیار تاپیکو است، ۴۹ درصد سهام نفت ستاره خلیج فارس متعلق به تاپیکو است. توزیع کل گاز مایع کشور در اختیار تاپیکو است.

پیوندی خاطرنشان کرد: این طیف از محصولات پتانسیل و پرفورمنس بسیار زیادی در اختیار تاپیکو قرار داده است.

????????????????????????????????????

۱
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموع دیدگاه :: ۱ منتشر شده