مدیریت کیفیت و کیفیت مدیریت با یکدیگر برابر هستند/  گروه تات در مسیری بالا بردن کیفیت مدیریت در سازمان قرار دارد

دبیر جایزه تعالی صنعت پتروشیمی  گفت: مدیریت کیفیت با کیفیت مدیریت با یکدیگر برابر هستند، گروه تات در مسیری قرار دارد که خواهان بالا بردن کیفیت مدیریت در سازمان است.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر، مهندس مهاجری دبیر جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در نهمین جلسه کارگروه تات در پتروشیمی غدیر اظهار کرد: در حال حاضر استراتژی روز دنیا این است که هر سازمانی بتواند گذشته، حال و آینده خود را بهم مرتبط کند که این موضوع نیز برگرفته از کلام امیر المومنین امام علی (ع) وآموزه های دینی ماست.

وی افزود: در حال حاضر یکی از ارزشمندترین و پرطرفدارترین شغل ها در آمریکا ” تفکر” است. چرا که تنها با فکر کردن می توان از ایده ها برای رسیدن به سود بیشتر استفاده کرد.

نماینده جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در ادامه با بیان اهمیت تفکر در زمینه مدیریت خاطرنشان کرد: کیفیت تفکر، تعیین کننده کیفیت تصمیم گیری است و کیفیت تصمیم گیری،تعیین کننده کیفیت عمل ماست. کیفیت عمل نیز تعیین کننده نتایج است.

مهاجری در ادامه با بیان اینکه مدیریت کیفیت و کیفیت مدیریت با یکدیگر برابر هستند، اضافه کرد: باورهای شما دست آوردهای شما را می سازد. اگر اهداف افراد تبدیل به باور نشود، یک سیستم تصمیم گیری هرگز به دستآوردی نخواهد رسید. مدیریت کیفیت با کیفیت مدیریت با یکدیگر برابر هستند و گروه تات در مسیری قرار دارد که خواهان بالا بردن کیفیت مدیریت در سازمان است.

وی اضافه کرد: برای دستیابی به این اهداف که همواره باید رتبه بندی شوند، در الویت هر موضوعی باید مدیریت زمان را مدنظر قرار دهد، به گونه ای که بتواند با انجام فعالیت ها و استفاده از تمامی ابزارها بهره وری را بالا برد.

نماینده جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در ادامه به عوامل موثر بر مدیریت زمان پرداخت و گفت:  تفکر، مهارت های اجرایی، تلاش و پشتکار و انگیزه از عوامل موثر بر مدیریت زمان هستند. از همه مهمتر انگیزه می باشد که نیروی محرکه هر اقدامی در موعد مقرر خود است.مدیریت زمان دو مزیت مهم دارد که شامل موفقیت در برنامه ریزی و ایجاد توازن است.

مهاجری در پایان اظهار کرد: همیشه باید از منطق رادار برای دستیابی به امتیاز استفاده کرد چراکه امتیازات را تنها باید از چرخه رادار پیدا کرد و این نیز هیچگاه نباید فراموش شود که در مسیر بهبود، با هر قدم باید تفکر را مدنظر قرار داد.

 

 

 
دسته‌بندی Uncategorized

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =