هدف از تشکیل کارگروه تات، استفاده از دانش و تخصص پیشکسوتان حوزه تعالی سازمانی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی غدیر، رئيس تضمين كيفيت و نماینده تعالی سازمانی شرکت در کارگروه تات که میزبانی نهمین نشست این کارگروه را به عهده داشت هدف از تشکیل کارگروه تات را استفاده از تجربیات و دانش بزرگان و به اشتراک گذاشتن تجربیات مشترک فعالین این حوزه عنوان کرد.

خانم مهندس بهاره شمس عضو شوراي سياستگذاري تات است. اين شورای  پنج نفره  ورودي هاي جلسات دوره ای را تعيين و تصميمات اصلي را در خصوص برنامه ها و گام های بعدی کارگروه اتخاذ می کنند.

وی در نهمین جلسه کارگروه تات که به میزبانی شرکت پتروشیمی غدیر برگزار شد پس از سلام و خوشامد گويي به بیان خلاصه ای از اقدامات کارگروه پرداخت و گفت: امروز نهمين جلسه تات منطقه ويژه را در خدمتتان هستيم. كارگروهي كه بيش از يكسال پيش با همت همكاران خوبمان در شركت پتروشيمي فجر كليد خورد و تا به امروز به لطف خدا ادامه داشته است.

بهاره شمس هدف از تشكيل اين كارگروه را چنین عنوان کرد: هدف از تشکیل این کارگروه اين بوده كه متخصصين و پيشكسوتان مباحث تعالي، استراتژي و تضمين كيفيت در کنار هم قرار گیرند تا با همفكري، هم اندیشی و همياري از تجربيات هم استفاده كنند.

وی گفت: واقعا مایه فخر و مباهات است كه بزرگان اين عرصه در شركتهاي پتروشيمي منطقه به دور از هرگونه حس رقابت، خالصانه و صادقانه دستاوردها و تجربیات ارزشمند خود را در اختیار سایر اعضا قرار دادند و کلیه اعضا با الگو قرار دادن تجربیات و دانش دیگر همکاران به سمت هدف متعالی حرکت می کنند.

 
دسته‌بندی تازه های شرکت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =