تماس با ما

راه های ارتباطی با ما

دفتر مرکزی : شهرك غرب، خيابان دادمان، خيابان فخارمقدم، پلاك 4،ساختمان آريو برزن

دفتر کارخانه : خوزستان، ماهشهر، منطقه ویژه اقتصادی ،سایت سه، شرکت پتروشیمی غدیر

وب سایت :‌ www.GPC.ir

 پست الکترونیک : ‌info@gpc.ir

تلفن ها تماس دفتر مرکزی :‌

02141791000

تلفن کارخانه:

06152124000

        

                                              ليست تلفن هاي داخلي مجتمع پتروشيمي غدير        
اداری
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس کد موبایل
1 مخابرات  آقایان صفری- حیاتی 9-24000-1 24118 -118 6020
2 مسئول دفتر مدیریت خانم  شریعت 24021-23  Fax : 24020
3 مسئول دفتر مديرمجتمع خانم رستمی 24624 24625
4 رئیس بهره برداری آقای صفری زاده 24043 24044 6063
5 مدیراداری آقای عطائی نژاد 24626 6380
6 سرپرست امور اداری آقای ممبینی 24050
7  سرپرست امور کارکنان آقای هلالی 24611
8 امور کارکنان سایت آقای خاکسار 24612
آقای سبیعی 24014
آقای مساعده 24040
9 رئیس روابط عمومی خانم عیدی زاده 24030 6028
10 روابط عمومی آقای فرهادی 24029 6029
آقای آلبوغبیش 24055 6055
11 رئیس روابط کار آقایان آقاجری- قنواتی 24007
12 دبیرخانه خانم فرهمند 24626 Fax :24010
13 سرپرست برنامه ریزی نیروی انسانی و آموزش خانم محمدی
14 سرپرست برنامه ریزی منابع انسانی آقای اکبری 24003 6010
15 سرپرست آموزش خانم موسویون 24051
16 آموزش آقای محسنی 24222 6410
خانم بهمنی 24004 fax:24031
17 سرپرست کنترل پروژه آقای دهقان 24095 6095
18 رئیس  برنامه ریزی واطلاعات آقای  دهداریان 24618 6618
19 کارشناس ارشد برنامه ریزی و کنترل آقاي ترابی 24091
20 رئیس فناوری اطلاعات IT آقای جلالی 24177 6177
21 فناوری اطلاعات IT (شبکه) آقای حمیدپور 24200 6200
22 فناوری اطلاعات IT (شبکه) آقای کیانفر 24176
23 (سخت افزار)  IT فناوری اطلاعات آقای خلیلی 113
24 (سخت افزار) IT فناوری اطلاعات آقای شمیل پور 24175 6175
25 کارشنای ارشد امورحقوقی و قراردادها آقاي مشكي زاده 24615
24 کارشناس امور حقوقی و قراردارها خانم مولائی 24281
آقای هاشمی زاده 24282
25 دبیرخانه کمسیون معاملات آقای امیری 24306
26 مدیرمالی مدیر مالی 24027
27 سرپرست امور مالی سایت خانم رستمی 24057
28 کارشناس حسابداری اموال آقای شعبانی 24053 6059
29 کارشناس انبار و کنترل بودجه آقای علوی 24059 6057
30 کارشناس حسابداری آقای شوشتری 24054 6054
31 کارشناس دفتر داری آقای آلبوغبیش 24058
32 کارشناس خزانه و صندوق آقای معجزی 24024
33 پژوهش و توسعه آقای غلامی 24213
34 دبیر کمسیون معاملات خانم بهادری 24260
35 امور گمرک آقایان  رمضانیان – تجلی 24075 6035-6036
36 اداره ساخت آقایان کورش نیا – حسینی 24226
37 اتاق مهمانان پرسنل دفتر تهران 24015
واحد خدمات
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
38 رئیس خدمات آقای آذر 24006 6086
39  سرپرست خدمات عمومی آقای سیاحی 24130 6060
40 سرپرست امور مسافرت و نقلیه آقای کشاورزی 24621 6621
41 نقلیه آقایان معجزی – دریاشناس 24041
42 ترانسپورت  استیجاری 24038
43 سرپرست رفاه آقای قنواتی 24608 6608
44 رفاه آقایان راشدی-نیاکان 24005
45
46 شهردار سایت آقای علی بادامی 24039 6039
47 تعمیرگاه ماشین آلات آقایان  هراتیان- تراکمه-حیاتی 24191
48 جرثقیل آقایان صفری- رسول غفوری 24078 6313
49
50 خدمات و زیر بنایی پرسنل 24043
فنی مهندسی
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
51 رئیس خدمات فنی آقاي دهداری نژاد 24614 6064
52  دفتر خدمات فنی آقای یاوری 24622 6622
53 سرپرست مهندسی عمومی آقای مشایخی 24067 6067
54 رئیس فرآیند  آقای دشتی زاده 24063 6041
55  برق آقای بلوچستانی 24068 6068
56 نقشه کشی آقای شکوهیان 24052 6052
57  ابزاردقیق  خانم عساکره 24065 6065
58 آرشیو فنی  خانم نوروزی پور 24025
59 انرژی خانم بهمنی 24060
60 مهندسی آقای ایزدی 24035 6081
61 مهندسی آقای قنواتی 24036 6235
62 فرآیند VCM خانم پلوزاده 24146 6146
63 فرآیند PVC خانم توکلی 24172 6172
64   کنترل تولید خانم  کاظمی 24066 6066
65 کارشناس فرآیند UT آقای مجید حیاتی 24061
66 سیویل آقایان زارع-قنواتی 24042 6336-6473
67 سرپرست بازرسی فنی آقای تهمتن 24186 6272
68  بازرسی فنی آقای بهشتی 24187 6271
آقای دریس طرفی 24272 6272
آقای شکاری 24271 6273
آتش نشانی
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
69 سرپرست ایمنی و آتش نشانی آقای وحیدی 24129 24126 6129
70 ايمني آقای شیرعلی نژاد 24178 6130
آقایان حیدری- یوسفی-باوند 24119
71
72
73 آمبولانس مجتمع پرسنل آتش نشاني 115
واحد VCM
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
74  سرپرست واحد VCM آقاي آرمان اعلایی 24133 24098 6140
75 سرپرست شیفت آقایان  زلال – افرا – ارزانی -حسین پور 24134
76 اتاق کنترل VCM  (DCS) پرسنل بهره برداری 24139 24149
77 اتاق لاکر پرسنل بهره برداری 24147
78 رئیس ابزاردقیق آقای بخرد 24138 24132 6248
79 شیفت ابزاردقیق  VCM آقایان تفکری-قنواتی-صالحی-جانی روشن 24136
80 ابزاردقیق ( VCM،UT) آقای جانی روشن 24248
81 ابزاردقیق آقای زرینی 24137 24184
82 ابزاردقیق شکوهی نسب 24247
83 کالیبراسیون آقای علوی پور 24102
84
واحد PVC
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
85 کشیک ارشد آقایان  امینی-گله زاده- شریفی- فرهمندیان-حاجبی 24144-45 Fax :24148
86 سرپرست واحد PVC آقای سرلک 24166 6160
87 سرپرست شیفت PVC آقایان بیت مشعل-صالح فر-امیرزاده- زباری پور 24161 24603
88 اتاق کنترل   PVC (DCS) پرسنل بهره برداری 24160 24168
89 اتاق کنترل رزین (DCS) پرسنل بهره برداری رزين 24180
90 رزین (تعمیرات) پرسنل بهره برداری 24182
91 سایتمن PVC پرسنل بهره برداری 24094
92 سرپرست بسته بندی آقای جریده 24086
93 سرشیفت بسته بندی آقایان  بهوندي – دهقان – طحان نژاد- پناهی 24087
94 بسته بندی (انبار دار) آقایان کاظمی-عبادی-دریس-کواری 24159
95 رئیس آزمایشگاه خانم بیداردل 24123 6123
96 24122
97 آزمایشگاه پرسنل آزمایشگاه 24155 24135
98 محلول سازی خانم ها قاسمی-تلوری 24013
99 سمپلمن آزمایشگاه آقایان بابایی-حسینی-سلامه- دریایی 24156
100 رئیس HSE آقای میثاق 24120 6120
101 رئیس تضمین کیفیت خانم شمس 24056 6056
102 رئیس محیط زیست خانم کاهلی 24124 6122
103 رئیس بهداشت صنعتی خانم معتمدی 24121 6121
104 کارشناس بهداشت محیط آقای رحیمی 24183 6183
105 کارشناس بهداشت تغذیه خانم موسوی 24114 6118
106  باسکول آقای نمازی 24142 fax:24143 6141
آقای زال پور مقدم 24141
107 آبدارخانه pvc آقای راه خدا پور 24143
واحد  UTILITI
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
108 رئیس واحد UT آقای دبیری نژاد 24167 24165 6165
109 سرشیفت واحد آقايان  بمانعلی -گلشنی-شاکری-قنواتی 24163 24153
110 اتاق كنترل ASU پرسنل بهره برداری 24140 24154
111 بويلر پرسنل بهره برداری 24131
112 واحد UT (DM) پرسنل UT 24323
113 آبدارخانهUT 24151
تعمیرات و  کارگاهها
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
114 رئیس تعمیرات 24627 24045
115 رئیس برنامه ریزی تعمیرات آقای رفیعیان 24082 6305
116 رئیس سرویس های تعمیراتی و کارگاه افروزنیا 24310 6310
117 سرشیفت تعمیرات آقایان احمدی-نوروزی-دشمن زیاری-کریمیان 24255
118 رئیس مکانیک آقای بازگیری نژاد 24254 24252 6254
119 سرپرست مکانیک آقای فرهادی نیا 24251 6251
120 سرپرست تهویه آقای شهیبی 24253 6257
121 مکانیک پرسنل مکانیک 24256
122 سرپرست ماشینری آقای فردائی 24080 24304 6080
123 رئیس واحد CM آقای جعفری آهنگر 24308 6308
124 متریال من آقای حیاتی 24309
125 انبار تعمیرات آقایان قاسمی-محیسني-سليماني-بردوئی 24085
126 برنامه ریزی تعمیرات آقای صالحی پور 24100 6100
آقای لطفی 24162 6250
آقای محسنی فر 24307 6474
127 رئیس  برق آقای داوری نیا 24188 24084 6184
128 سرپرست اجرائی برق آقای هادی سعیدی 114 6188
129 سابستیشن MAIN آقايان ملاکی – عبودی- بهفر-اسماعیلی-رفیعی 24088
130 سابستیشن VCM آقايان بلالک-قنواتی-حیاتی 24083
131 سابستیشن PVC آقاي مرادی -صفری 24089
132 سابستیشن  RESIN آقايان قاسمي – اندي-دهداری 24189
انبار
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
133 رئیس عملیات انبارها آقای  قیصری 24613 6613
134  جانشین عملیات انبارها آقای  محسنی 24071 6044
135 انبار دار ارشد شیمیایی آقای قصابی 24069 6047
136 مسئول مکانیزه کالا  آقای حاجیوند 24072 6048
137 مسئول سفارشات خانم ژولانژاد 24170
138 سفارشات آقای رشیدی 24300
139  انباردار ارشد برق و ابزاردقیق آقای عبدالله اصل 24076 6076
140 انباردار ارشد قطعات یدکی آقای جمشیدی 24073 6043
141 واحد انباردار ارشد پایپینگ آقای  بیگدلی 24074 6049
142 دریافت و صدور کالا آقای بنی سعید 24174 6050
143 سرپرست بازرگانی آقای حیدری 24628 6628
144 بازرگانی آقایان بادامی – موبدی 24077 24630
145 طبقه بندی کالا آقای اصلاحی 24333
146
حراست
ردیف واحد / قسمت پاسخگو تلفن تماس بی سیم- فاکس توضیحات
147 رئیس حراست آقای امین پور 24607 24090 6222
148 حفاظت فیزیکی آقای سواری 24606 6110
149 اداری حراست آقایان صالح زاده – معجزی 24108
150 دروازه یک سرشیفت 24110-11
151 دروازه دو پرسنل حراست 24105-6
152 امور مراجعین آقای حیات 24103
153 برجک دو ضلع فن آوران 24104
154 برجک چهار  ضلع شیمی بافت 24107
رستوران
155 سرپرست رستوران آقای صالحی کیا 24303 6303
156
شماره های داخلی دفتر تهران (88361996-88362158-88078187)(41791000)
ردیف واحد / قسمت پاسخگو شماره داخلی کد
1 رئیس دفتر مدیر عامل خانم کاظمی 401 88751241-88077963
2 رئیس دفتر هیئت مدیره خانم اعتمادی 410
3 مدیریت مالی آقای گودرزی 205 6000
4 مدیر بازرگانی آقای فیض پور 102
5 معاونت بازرگانی آقای ناهیدی 103
6 رئیس حسابداری آقای شعبانی 209
7 رئیس حسابداری آقای ارجمندی 215
8 حسابرسی داخلی آقای فلاحی 308
9 مالی خانم سواره 200
10 مالی خانم موسوی 122
11 مالی آقای برقه ای 208
12 مالی آقای فرزام 212
13 مالی خانم هادی زاده 201
14 مالی خانم مدنی 203
15 مالی آقای صادقی 207
16 مالی خانم شمسایی 206
17 مالی آقای ایازی 217
18 بازرگانی آقای گلستانی 100
19 بازرگانی آقای موالی زاده 106
20 بازرگانی آقای حیدراولاد 104
21 بازرگانی آقای ژاله ساری 117
22 بازرگانی خانم زمانی 301
23 بازرگانی خانم بیژه 111
24 بازرگانی خانم رجایی 115
25 بازرگانی آقای بصیری 107
26 بازرگانی موسوی 105
27 HSEQ خانم مجیدنیا 311
28 HSEQ خانم هنرور 310
آژانس های منطقه ویژه
124 تاکسی سرویس متین سایت دو 17100 17200
125 تاکسی سرویس بدره سایت سه 17300 17331
126 تاکسی سرویس ملک سایت سه 17222 17188
Display Name Email Address
Afrooznia , Vahid VAfrooznia@gpc.ir
Aghajari , Nemat NAghajari@gpc.ir
Akbari , Habib HAkbari@gpc.ir
Alboghobeish , Abdolnaser Sajad AAlboghobesh@gpc.ir
Alishah , Farshad FAlishah@gpc.ir
Amini , Mehdi mamini@gpc.ir
Aminpour , Hamidreza HAminpour@gpc.ir
Amiryfar , Mehdi MAmiryfar@gpc.ir
Anvar , Jalal JAnvar@gpc.ir
Asadi , Ahmad AAsadi@gpc.ir
Asakereh , Nasrin NAsakereh@gpc.ir
Ayazi , Morteza MAyazi@gpc.ir
Azar , Saeid SAzar@gpc.ir
Badami , Mohammad Reza MRBadami@gpc.ir
Bahadori , Maryam MBahadori@gpc.ir
Baheshti , Alireza ABaheshti@gpc.ir
Bahmaei , Fariba FBahmaei@gpc.ir
Bahmaei , Fereshteh FBahmani@gpc.ir
Baloochestani , Sorosh SBaloochestani@gpc.ir
Banisaeid , Ghasem GBanisaeid@gpc.ir
Basiri , Behzad BBasiri@gpc.ir
Bayanak , Amin ABayanak@gpc.ir
Bazgiri , Nasir NBazgiri@gpc.ir
Beheshti , Alireza ABeheshti@gpc.ir
Bekhrad , Mahmood MBekhrad@gpc.ir
Bidardel , Firozeh FBidardel@gpc.ir
Bizheh , Elmira EBizheh@gpc.ir
Borghei , Mehdi MBorghei@gpc.ir
Dabiri , Mohammad MDabiri@gpc.ir
Davarinia , Mehrdad MDavarinia@gpc.ir
Dehdarian , Ehsan EDehdarian@gpc.ir
dehghan , ebrahim edehghan@gpc.ir
Deriss , Karim KDeriss@gpc.ir
Eslahi , Masoud MEslahi@gpc.ir
Esmaeili , Afshin AEsmaeili@gpc.ir
Etemadi , Fatemeh fetemadi@gpc.ir
Eydizadeh , Tahereh TEydizadeh@gpc.ir
Farahmand , Maryam MFarahmand@gpc.ir
Farahmandian , Hamidreza HFarahmandian@gpc.ir
Farahmandian , Mostafa MFarahmandian@gpc.ir
Fardaei , Iman IFardaei@gpc.ir
Farhadi , Iman IFarhadi@gpc.ir
Farhadinia , Mostafa MFarhadinia@gpc.ir
Farzam , Ali AFarzam@gpc.ir
Savareh , Fatemeh FSavareh@gpc.ir
Feizpoor , Mehrdad MFeizpoor@gpc.ir
Galehzadeh , Yaser YGalehzadeh@gpc.ir
Garmsiri , Mehrdad MGarmsiri@gpc.ir
Ghanavati , Hojat HGhanavati@gpc.ir
Ghanavati , Morteza MGhanavati@gpc.ir
Ghanavaty , Hadi HGhanavaty@gpc.ir
Ghasabi , Hasan HGhasabi@gpc.ir
Ghasemi , MohamoudReza MGhasemi@gpc.ir
Gheysari , Ebrahim EGheysari@gpc.ir
Gholami , MohammadBagher MBGholami@gpc.ir
Godarzi , Korosh KGodarzi@gpc.ir
Golestani , Taghi TGolestani@gpc.ir
Hadizadeh , Fatemeh FHadizadeh@gpc.ir
Hajebi , Hosein hhajebi@gpc.ir
Hajivand , Saeed SHajivand@gpc.ir
Hamidpour , Alireza AHamidpour@gpc.ir
Hayati , Mojtaba MHayati@gpc.ir
Helali , Ahmad AHelali@gpc.ir
Hematian , Masoud MHematian@gpc.ir
Heydari , Amirhosein ahheydari@gpc.ir
Heydari , Gholamreza GHeydari@gpc.ir
Heydarolad , Meysam MHeydarolad@gpc.ir
Honarvar , Fatemeh FHonarvar@gpc.ir
Izadi , Mehdi MIzadi@gpc.ir
Jafari , Ghasem GHJafari@gpc.ir
Jalali , Ebrahim EJalali@gpc.ir
Jarideh , Mehdi MJarideh@gpc.ir
Jazireian , MohammadReza MRJazireian@gpc.ir
Kaheli , Maryam MKaheli@gpc.ir
Kashani , Nader NKashani@gpc.ir
Katiraei , Mojtaba mkatiraei@gpc.ir
Kazemi , Mitra MKazemi@gpc.ir
Kazemi , Shirin SKazemi@gpc.ir
Khaksar , Abdolazim AKhaksar@gpc.ir
Korushnia , Hossein HKorushnia@gpc.ir
Lotfi , Meysam MLotfi@gpc.ir
Maadi , Fatemeh FMaadi@gpc.ir
Madani , Mahnaz MMadani@gpc.ir
Mahaki , Mehran MMahaki@gpc.ir
Mahmoudi , Alireza amahmoudi@gpc.ir
Majidnia , Zohreh ZMajidnia@gpc.ir
Manafian , Moosa MManafian@gpc.ir
Mansouri , Monsour MMansouri@gpc.ir
Mashayekhi , Ehsan EMashayekhi@gpc.ir
Mavalizadeh , Mehdi MMavalizadeh@gpc.ir
Mehranfar , Amin AMehranfar@gpc.ir
Meshkizadeh , Hadi HMeshkizadeh@gpc.ir
Mirabolfathi , Vahid VMirabolfathi@gpc.ir
Misagh , Abbas AMisagh@gpc.ir
Mobedy , Masoud MMobedy@gpc.ir
Mohseni , Mohamad BMohseni@gpc.ir
Mojezi , MohammadJavad MMojezi@gpc.ir
Molaei , Tahereh TMolaei@gpc.ir
Moradi , Fattah FMoradi@gpc.ir
Mosavi , Mehdi MMosavi@gpc.ir
Mosavion , Fariba FMosavion@gpc.ir
Motamedi , Roya RMotamedi@gpc.ir
Mousavi , Pegah pmousavi@gpc.ir
Mousavi , Sara SMousavi@gpc.ir
Mousavinezhad , Yasin YMousavinezhad@gpc.ir
Nahidi , Mojtaba MNahidi@gpc.ir
Najafabadi , Reza RNajafabadi@gpc.ir
Namazi , Roknodin RNamazi@gpc.ir
Namnik , Vahid VNamnik@gpc.ir
Naseri , Vafa VNaseri@gpc.ir
Niakan , Masoud MNiakan@gpc.ir
Norozipour , Ayeh ANorozipour@gpc.ir
Polozadeh , Fatemeh FPolozadeh@gpc.ir
Rafieian , Afshin ARafieyan@gpc.ir
Rahimi , Hosein HRahimi@gpc.ir
Rahkhodapour , Sohrab SRahkhodapour@gpc.ir
Raismoghadam , Aidin ARaismoghadam@gpc.ir
Rajaei , Fatemeh frajaei@gpc.ir
Ramezani, Hojat HRamezanian@gpc.ir
Rashedi , Vahab VRashedi@gpc.ir
Razani , Fakhteh FRazani@gpc.ir
Rostaminezhad , Sahar SRoostaminezhad@gpc.ir
Rostaminezhad , Soror SRostaminezhad@gpc.ir
Sadeghi , Mohsen MSadeghi@gpc.ir
Saeidi , Hadi HSaeidi@gpc.ir
Safari , Mehdi MSafari@gpc.ir
Safarizadeh , MohammadRahim MSafarizadeh@gpc.ir
Salehipour , Milad MSalehipour@gpc.ir
Salehzadeh , Mehdi MSalehzadeh@gpc.ir
Savari , Babak BSavari@gpc.ir
Sayahi , Alireza ASayahi@gpc.ir
Shabani , Bijan BShabani@gpc.ir
Shabani , Lotfolah LSHabani@gpc.ir
SHahibi , Miad MShahibi@gpc.ir
Shakeri , Saman SShakeri@gpc.ir
Shams , AmirHossein AhShams@gpc.ir
Shams , Bahareh BShams@gpc.ir
Shamsaei , Maryam MShamsaei@gpc.ir
Shariat , Parisa pshariat@gpc.ir
Shekari , Ramin RSHekari@gpc.ir
Shekouhian , Hosein HShekouhian@gpc.ir
Shiralizadeh , Mojtaba mshiralizadeh@gpc.ir
Shokohinasab , Alireza AShokohinasab@gpc.ir
SHomeylpour , Majed MSHomeylpour@gpc.ir
SHooshtari , Jafar JSHooshtari@gpc.ir
Soleymani , Morteza MSoleymani@gpc.ir
Tahamtan , Mansour MTahamtan@gpc.ir
Tavakolifar , Elaheh ETavakolifar@gpc.ir
Torabi , Mahmoud MTorabi@gpc.ir
Vahidi , Mahmoud MVahidi@gpc.ir
Yavari , Jamal JYavari@gpc.ir
Zahiri , Ali AZahiri@gpc.ir
Zareei , Kasir KZareei@gpc.ir
Zariny , Aghil AZarini@gpc.ir
Zariny , Ali Azariny@gpc.ir
Zhalehsari , Faramarz FZhalehsari@gpc.ir
Zholanezhad , Elham EZholanezhad@gpc.ir

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

مجموع دیدگاه :: 1 در حال بررسی