حمايت بى چون و چراى مديريت پتروشيمى غدير از صنايع پايين دستى پتروشيمى

روابط عمومى پتروشيمى غدير به منظور رفع پاره اي ابهامات و در پاسخ به برخى انتقادات در رابطه با توقف بسته بندى جامبوبگ در فروش محصول پى وى سى ضمن اعلام حمايت كامل از صنايع پايين دستى پتروشيمی، توضيحات زير را جهت رفع ابهام از مبحث مورد نظر، ارائه می نماید.

کرامت مشتری از اولویت های برتر مدیریت شرکت پتروشیمی غدیر در فرایند عرضه محصول است. به همین جهت با توجه به قدیمی و غیر اتوماتیک بودن خط بسته بندی فعلی شرکت و وجود مشکل تلورانس زیاد در بسته بندی و ایجاد مشکل برای مشتریان، مدیریت شرکت، تعویض و نوسازی خط بسته بندی را در اولویت برنامه خود قرار داده است و در همین راستا با هدف کمک به مشتریان، پیشاپیش این موضوع اطلاع رسانی شد تا مشتریان بتوانند در مدت زمان تعویض خط بسته بندی، برنامه ریزی مدونی برای تهیه محصول داشته باشند و در این مدت دچار مشکل نشوند.
ضمنا با توجه به قديمى بودن خط جامبو بگ شركت و ايجاد مشكلات تنفسى و ايمنى براي كارگران خدوم خط بسته بندي كه نقطه اوج آن متاسفانه قطع انگشتان دست يكي از كارگران جوان و ماهر واحد تعميرات بود ، اين شركت اقدام به خريد سيستم بسته بندى جديد با آخرين تكنولوژى از كشور ايتاليا نموده و همزمان با تسريع در تامين و استقرار اين سيستم جهت جلوگيرى از حوادث بعدى ، با تصويب هيات مديره ي شركت به طور موقت خط جامبو بگ خود را متوقف نمود . در اين راستا از صنايع پايين دستي درخواست دارد تا با همكاري و پيشه كردن صبر اين شركت را در ارائه هرچه مطلوب تر خدمات و توليدات خود كه هم منافع صنعت و هم سلامت كاركنان را تضمين نمايد يارى دهند .
بديهى است به محض استقرار سيستم بسته بندى جديد ارائه پى وى سى در بسته بندى جامبوبگ با كميّت و كيفيت بالا ادامه خواهد يافت، ضمن آنكه هم اكنون شركت اين آمادگى را دارد تا نياز خريداران عزيز خود را در بسته بندى پالت تامين نمايد.
در پايان به اين نكته اشاره مى نمايد كه به رغم آنكه در حال حاضر برخى از توليدكنندگان پى وى سى محصول خود را در بسته بندى جامبوبگ ارائه نمى نمايند ولى مديريت پتروشيمى غدير خود را موظف به تامين خواسته هاى صنايع پايين دستى دانسته و به زودي با بهره بردارى از سيستم جديد بسته بندى شاهد ارائه محصول با كيفيت بسته بندى بالاتر جهت افزايش رضايت مندى مشتريان خواهيم بود.

[QR size=”200×200″ link=”yes”]http://gpc.ir/gpc-packing/2093[/QR]

 

 
دسته‌بندی تازه های شرکت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =