پروژه های بزرگ هلدینگ تایپکو در خوزستان شروع خواهد شد/ استفاده از نیروی متخصص بومی از اولویت های هلدینگ‌تاپیکو است

پروژه های بزرگ هلدینگ تایپکو در خوزستان شروع خواهد شد/ استفاده از نیروی متخصص بومی از اولویت های هلدینگ‌تاپیکو است
مگاپروژه پتروالفین پتروشیمی فن آوران و کلرآلکالی پتروشیمی غدیر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر اولویت پروژه های هلدینگ تاپیکو در خوزستان است.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر، علی سیفیان عضو هیئت مدیره هلدینگ تایپکو اظهار کرد: با توجه به تمرکز پتروشیمی های زیر مجموعه هلدینگ تاپیکو در خوزستان در تلاشیم بتوانیم باعث بالندگی، شکوفایی و تحول در شرکت های پتروشیمی و منطقه شویم.
 
علی سیفیان در خصوص حمایت از نیروی بومی در مناطقی که شرکت های زیرمجموعه هلدینگ تاپیکو قرار دارند، بیان داشت: تفکر و برنامه هلدینگ تاپیکو بر استفاده از ظرفیت های بومی است. بر همین اساس تعامل سازنده ای بین نمایندگان مجلس استان خوزستان و مجموعه شستا و تاپیکو جهت رفع دغدغه نمایندگان مردم همیشه برقرار است.
 
عضو هیئت مدیره تاپیکو در خصوص پروژه های بزرگ و مهم این هلدینگ عنوان کرد: پروژه های کلرآلکالی پتروشیمی غدیر و پتروالفین پتروشیمی فن آوران جز مگا پروژه های است که می تواند هم در زمینه تامین خوراک اولیه، افزایش تولید و سودآوری و هم در زمینه اشتغال نیازهای شرکت ها و جامعه را رفع کند.
 
سیفیان در انتها درخصوص دستورالعمل قانونی بخصوص در حوزه تبدیل وضعیت ایثارگران گفت: هرگونه ابلاغیه قانونی خصوصا در حوزه ایثارگران را اجرا خواهیم کرد.
۲۱ خرداد ۱۴۰۱
تعداد بازدید : ۱۶۱
کد خبر : ۱۵۳
کلیدواژه ها: پروژه های بزرگ هلدینگ تایپکو در خوزستان شروع خواهد شد/ استفاده از نیروی متخصص بومی از اولویت های هلدینگ‌تاپیکو است

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.