پتروشیمی غدیر شرکت برتر شستا اعلام شد

پتروشیمی غدیر شرکت برتر شستا اعلام شد
در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان تامین اجتماعی و شستا در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد از شرکت پتروشیمی غدیر با اهدای لوح و تندیس یادبود قدردانی شد.

شرکت پتروشیمی غدیر با ایجاد هم افزایی با شرکتهای گروه، تعریف پروژه های توسعه، نظام مندسازی فروش، خرید و کنترل های تولید، در کنار سرمایه گذاری این شرکت در پروژه های تامین خوراک و سرمایه‌گذاری های حوزه پتروشیمی و مولدسازی دارایی ها، در رتبه بندی شرکت های شستا موفق به کسب تندیس شرکت برتر شد.

از نکات بارز این همایش پخش فیلم تعمیرات اساسی پتروشیمی غدیر با همراهی شرکتهای گروه تاپیکو در سالن همایش بود.

از دیگر اقداماتی که شرکت را در در ماه‌های اخیر پرآوازه نموده است؛ رفع تنگناهای مواد اولیه و خوراک است به گونه ای که این شرکت در زمینه ماده اولیه نیاز خود را از یک ماه موجودی به میزان ۲ سال موجودی آماده مصرف رسانده است.

لازم بذکر است طی ماه های گذشته تجهیزات اصلی این شرکت نظیر کمپرسورها و ولوها این شرکت همزمان از دو درگاه بهترین برندهای دنیا در کنار استفاده از شرکت های دانش بنیان بصورت موازی تامین شده است.

گفتنی است که؛ بزرگترین عملیات تعمیرات اساسی این شرکت از هفته گذشته آغاز و مطابق برنامه اعلامی تا هفته دوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

 

۲۶ تیر ۱۴۰۱
تعداد بازدید : ۶۹۵
کد خبر : ۱۶۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.