پتروشیمی غدیر در هفته دولت؛

انبار محصولات صادراتی پتروشیمی غدیر راه‌اندازی شد

انبار محصولات صادراتی پتروشیمی غدیر راه‌اندازی شد


انبار محصولات صادراتی پتروشیمی غدیر روز سه شنبه ۸ شهریورماه ۱۴۰۱ افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر : آیین افتتاح انبار محصولات صادراتی پتروشیمی غدیر با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سرهنگ عبدالله خیران پور ، هادی مقدم فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان و جمعی از مدیران پتروشیمی غدیر برگزار شد.

در این مراسم عبدالله خیران پور، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرماهشهر بیان داشت و گفت: هفته دولت رو به تمام کارکنان این مجموعه تبریک و تهنیت عرض میکنم و در این آیین گرامی میدارم یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را که مدیرانی به معنای واقعی جهادی و در خدمت مردم بودند.

سرهنگ عبدالله خیران پور ادامه داد و گفت: به واسطه ی حضور مدیرعامل جوان و تلاشگر در پتروشیمی غدیر شاهد رشد تولیدات این مجموعه بوده‌ایم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرماهشهر عبدالله خیران پور خاطرنشان کرد و گفت: امیدوارم مجموعه پتروشیمی غدیر با نظر به افزایش تولیدات محصولات پتروشیمی و صادرات آن بتواند خدمتی بیش از پیش به دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

حسین صفاری، مدیرعامل پتروشیمی غدیر نیز در خصوص هفته دولت بیان داشت: هفته دولت را خدمت دولت محترم و تمام مدیران و کارکنان صنایع پتروشیمی تبریک عرض میکنم ، هفته دولت یادآور شهیدان محمد رجایی و محمد باهنر است که باید ویژگی های مدیریتی آن‌ها را در کار و زندگی خود سرچشمه قرارداده و انجام دهیم.

حسین صفاری ادامه داد و گفت: افتتاح انبار محصولات صادراتی غدیر نشان از رشد چشمگیر تولیدات محصولات پتروشیمی و صادرات آن را در پی دارد.

 صفاری در ادامه افزود: حضور بسیج در تمام عرصه ها به خصوص حضور پر رنگ در پتروشیمی غدیر نشان از همدلی آن‌ها دارد، همواره خود را جزئی از بسیج دانسته‌ام و حضور سروان گرامی سرهنگ خیران پور و سرهنگ مقدم را در شرکت پتروشیمی غدیر مایه مباهات و خوشنودی ما است.

۹ شهریور ۱۴۰۱
تعداد بازدید : ۹۹۷
کد خبر : ۱۷۴
Loading

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.