بازدید مدیرعامل شستا از پتروشیمی غدیر

مدیرعامل شستا: پتروشیمی غدیر از جمله شرکت های موفق و سودآور مجموعه شستا است

مدیرعامل شستا: پتروشیمی غدیر از جمله شرکت های موفق و سودآور مجموعه شستا است
برنامه ریزی، کار جهادی و اهمیت به نیروی انسانی مواردی است که باید در راستای بیانات رهبری و افزایش تولید به کار گرفته تا صنعت کشور خصوصا در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی پیشرفت شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر؛ ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا در نشست صمیمانه با مدیران پتروشیمی غدیر در این شرکت بیان داشت: منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر را می توان یکی از خدمات جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب عنوان کرد، اینجا یکی از مختصات مهمترین مختصات اقتصاد کشور به جهت پیشبرد اهداف عالی توسعه همچنین توجه جدی به تولید و مقدار تولید است. کارگران عنصر اصلی این جهاد و تلاش در شب و روز و سرما و گرما هستند که با زحمات آن ها اینگونه مجموعه های شکل گرفته است.

ابراهیم بازیان گفت: حضرت آقا تولید و کارکنان عرصه تولید را همانند رزمندگان در ره جنگ دارند مجاهدت می کنند و خطهای مقدم را یکی پس از دیگری می شکنند و فتح الفتوح اقتصاد کشور را رقم میزنند توصیف می کنند و بیش از ۱۱ سال از کلمه "تولید" در شعار سال استفاده می کنند که این نشانه اهمیت این موضوع است.

مدیرعامل شستا خاطرنشان کرد؛ گزارش ۶ ماهه مجموعه شستا نزدیک به ۵۲ درصد در فروش و ۶۲ درصد در سود تلفیقی رشد داشته ایم.  تحقق بودجه هم ۱۰۲ درصد یعنی در ۶ ماهه نخست تقریبا به هدف مورد نظر رسیده ایم.  امیدواری های بیشتر وجود دارد که بتوانیم در این چندماهه باقی مانده از سال وضعیت بهتر از برنامه و هدف گذاری های بودجه شود، غدیر هم یکی از شرکت های مهم در این زمینه است.

بازیان افزود: با توجه به نوسانات بازار و مشکلات پیش رو با برنامه ریزی مدیریتی دقیق در پتروشیمی غدیر فروش خوبی داشته ایم. اولویت های سال اول را بیان کردیم و سال دوم را به نام تحول و برنامه ۵ ساله ناظر بر برنامه راهبردی را نیز تعالی نام گذاری کرده تا بتوانیم بصورت مدون و مشخص در راستای افزایش سود شرکت قدم برداریم.

مدیرعامل شستا در انتها گفت: با توجه به توسعه نفت و گاز و انرژی در کشور تربیت نیروی انسانی بسیار حائز اهمیت است. در پتروشیمی غدیر پروژه کلر می تواند سود شرکت و سایر مؤلفه‌های عملکردی را بهبود ببخشد. سی و شش ماه زمان اولیه این پروژه باید مدیریت شود تا با زمان بندی دقیق افتتاح پروژه صورت گیرد.
۱۵ آبان ۱۴۰۱
تعداد بازدید : ۴۴۰
کد خبر : ۱۸۱
Loading

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.