حرکت عظیم و جهادی شرکت پتروشیمی غدیر در عید غدیر

حرکت عظیم و جهادی شرکت پتروشیمی غدیر در عید غدیر


عیدانه زندانیان در عید غدیر/برگزاری مراسمات عید و پخت و توزیع ۱۰ هزار پرس غذای و برپایی ایستگاه‌های پذیرایی توسط پتروشیمی غدیر در شهرستان بندر ماهشهر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر؛ به مناسبت عید غدیر خم از آزاد سازی ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد و پخت و توزیع غذای گرم به تعداد ۱۰ هزار پرس در شهرستان های ماهشهر، سربندر و شهرک های طالقانی و چمران خبر داد.

در ادامه این گزارش؛ کلیه اقدامات پخت و توزیع غذای گرم توسط کارکنان شرکت و همکاری پایگاه مقاومت بسیج ۱۴معصوم(ع) انجام و مقرر گردید در هر نقطه از شهرستان که خطبه مبارک غدیر خوانده می‌شود این شرکت افتخار میزبانی داشته باشد.


از دیگر اقدامات پتروشیمی غدیر برگزاری مراسم همایش عظیم پیاده روی و جشن برای عموم مردم بود که به همراه برنامه های متنوع و مسابقه ویژه خانواده و اهداء جوایز به برندگان مراسم جشن در پارک مهرماه در حضور جمع کثیری از شهروندان عزیز و ولایی ماهشهر اجرا گردید.

در ادامه برنامه های عید غدیر؛ نورافشانی و برپایی ۵ ایستگاه‌ صلواتی در نقاط مختلف بندرماهشهر و توزیع بسته های فرهنگی از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط پتروشیمی غدیر بوده که در جشن عید غدیر انجام شده است.

رئیس روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر در پایان گفت: مدیرعامل پتروشیمی غدیر با حضور میدانی خود در تمامی مراحل قبل و حین اجرای این حرکت عظیم از تمامی کارکنان و همکاری نیروهای بسیجی و سایر واحدهای این شرکت که در برپایی هرچه بیشتر مراسمات جشن غدیر  تقدیر نمود.

۱۷ تیر ۱۴۰۲
تعداد بازدید : ۵۸۸
کد خبر : ۲۲۵
Loading

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.