پتروشیمی غدیر میزبان شرکتهای دانش بنیان در رویداد فناورانه پتروفن زون

پتروشیمی غدیر میزبان شرکتهای دانش بنیان در رویداد فناورانه پتروفن زون

پتروشیمی غدیر میزبان شرکتهای دانش بنیان در رویداد فناورانه پتروفن زون

 

⭕️تجربه شیرینی از حضور شرکت های دانش بنیان داریم.


🔹 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر؛ حسین صفاری مدیرعامل پتروشیمی غدیر در جلسه مشترک با شرکت های دانش بنیان که در قالب رویداد فناورانه پتروفن زون۲ در محل این مجتمع پتروشیمی برگزار شد، اظهار کرد: تجربه شیرینی با شرکت های دانش بنیان داریم، سال گذشته یکی از تنگناهای شرکت پتروشیمی غدیر با طرح یک شرکت دانش بنیان ایرانی که در خوزستان مستقر است مشکل تولید برای ۱۰ سال حل شد.

 

🔹وی افزود: قبلا همان تجهیز از کشورهای اروپایی تامین شد و بعد از آن هم از چین تامین شد، اما تجهیز تامین شده توسط شرکت دانش بنیان ایرانی بی نظیر بود.


🔹صفاری بیان کرد: جلسه مشترکی با شرکت های دانش بنیان در حضور کارگروه فنی شرکت پتروشیمی غدیر داشتیم، شرکت های توانمندی در این رویداد شرکت کرده اند و برای اولین بار بود که این پتانسیل برای پتروشیمی غدیر ایجاد می شود.


🔹وی ادامه داد: حداقل در ۷ مورد به تفاهمنامه منجر خواهد شد به دلیل اینکه ما نیازمند شرکت های دانش بنیان هستیم.


🔹مدیرعامل پتروشیمی غدیر گفت: اگر صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به لحاظ اشتغال برای ما اهمیت دارد باید به دانش بنیان ها بپردازیم، باید نیازهای خود را در این حوزه به خارج از کشور به حداقل برسانیم؛ از چند شرکت هم دعوت کردیم در هفته آینده جلسات بیشتری داشته باشیم.

۲۰ مهر ۱۴۰۲
تعداد بازدید : ۳۸۸
کد خبر : ۲۴۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.